درباره شرایط
• هنگام استفاده از سایت اتووود شما با رعایت شرایط زیر موافقت می کنید. شرایط با نخستین استفاده شما از سایت بلافاصله قابل اجرا می شود.
• با ارائه هر گونه متن، تصویر، طرح،اسکیس،عکس به سایت اتووود شما موافقت می کنید که حق استفاده از آن را به صورت مجانی به اتووود بدهید و اتووود به هر صورتی که بخواهد (از جمله با تغییر و تنظیم آن به دلایل عملیاتی و سردبیری) آن را استفاده کند، همچنین در رسانه های سرتاسر جهان از آن استفاده کند.
• حق نشر در محتوای ارائه شده توسط شما، نزد شما باقی می ماند و این اجازه انحصاری نیست بنا بر این شما می توانید همچنان از محتوایی که به اتووود فرستاده اید، به هر صورتی که بخواهید استفاده کنید از جمله اینکه به دیگران اجازه دهید آن را استفاده کنند.
• به منظور اینکه اتووود بتواند از محتوای ارسالی شما استفاده کند، شما تایید می کنید که آنچه به اتووود می فرستید، کار خود شماست، افتراآمیز نیست و قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نمی کند. همچنین تایید می کنید که شما حق دارید اجازه استفاده از آن را به صورتی که در بالا آمده به اتووود بدهید.
• ما معمولا نام شما را همراه موردی که ارسال کرده اید می آوریم مگر آنکه شما نخواهید نامتان ذکر شود. ولی به دلایل عملیاتی و فنی، گاهی این امر میسر نیست. اتووود ممکن است به دلایل اداری یا تایید برخی موارد همچون تایید کاربری، یا در زمینه پروژه های خاص با شما تماس بگیرد. برای اطلاع از کلیه مواردی که ممکن است ما با شما تماس بگیریم لطفا به بخش "سیاست اتووود در زمینه حفظ حریم شخصی" مراجعه کنید.
• اگر نمی خواهید اجازه ای را که در بالا به آن اشاره شده، واگذار کنید، لطفا فایل خود را برای اتووود نفرستید.
• برای شرکت در بعضی از بخش های سایت اتووود مانند ثبت پروژه، ثبت مقاله، شرکت در بحث ها، ممکن است ثبت نام لازم باشد. در این موارد هر گونه اطلاعات شخصی که در سایت اتووود وارد می کنید، طبق سیاست اتووود در زمینه حفظ حریم شخصی، جمع آوری، نگهداری و استفاده خواهد شد.
• ثبت پروژه با کمتر از پنج تصویر ممنوع است و اتووود حق حذف چنین پروژه هایی را برای خود محفوظ می دارد. اکنون حداکثر تعداد تصویر قابل بارگزاری 50 تصویر است و اتووود می تواند به فراخور شرایط آن را تغییر دهد.

مقررات مشارکت در بحث ها و ثبت نظرات
• وقتی در انجمن های آنلاین سایت اتووود شرکت می کنید، یا درباره یکی از پروژه ها یا اخبار یا مقالات نظر می دهید با شرایط مرتبط که در زیر می آید، باید با شرایط زیر موافق باشید:
1. درباره اظهارنظرهای شما:
-اظهارنظرها باید مودبانه و با زبان مناسب نوشته شود اتووود از نقد و تحلیل پروژه ها و افراد استقبال می کند لیکن نظرها اخلالگرانه، توهین آمیز و برخورنده نباشد.اظهارنظرها باید سازنده با لحنی مناسب نوشته شود، نه با نیت بد یا برای آزردن دیگران.
-نظرات نباید شامل موردی غیرقانونی یا اعتراض برانگیز باشد: موارد غیرقانونی، آزاردهنده، افتراآمیز، توهین آمیز، تهدیدآمیز، مخرب، مستهجن، ضددین، شامل اشارات جنسی، نژادپرستانه یا به هر صورت اعتراض برانگیز قابل قبول نیست.
- شکیبا باشید: کاربران از سنین مختلف با توانایی های گوناگون ممکن است در انجمن های سایت اتووود شرکت جویند.
- ارسال هرگونه موارد غیرمرتبط با موضوع بحث ممنوع است: ما نمی توانیم نظرهای یکسان یا شبیه هم را که به دفعات ارسال شده باشد را بپذیریم. لطفا نظر خود را برای یک موضوع بحث یک بار ارسال کنید.
- تبلیغات یا ارسال آگهی ممنوع است.
- لطفا نظرات خود را به خط و زبان فارسی بنویسید.
- جعل هویت ممنوع است. لطفا خودتان را به عنوان شخصی دیگر معرفی نکنید.
- نام کاربری شما نیز نباید شامل کلمات نامناسب (بی ادبانه یا توهین آمیز) باشد.
در صورت مشاهده هر گونه نظر یا نوشته توهین آمیز یا خارج از موضوع می توانید با کلیک بر روی کلید " گزارش پست نامناسب " مدیران و بخش نظارت اتووود را مطلع نمایید .
2. حساب کاربری شما در اتووود:
اگر فردی به منظور اخلال در بحث های وب سایت یا تعدد امتیازدهی اقدام به ایجاد حساب های متعدد بکند، ممکن است همه حسابهای کاربری او لغو شوند. اگر در سایت اتووود ثبت نام می کنید، باید یک ایمیل معتبر وارد کنید که از آن به طور مرتب استفاده می کنید، چرا که ایمیل هایی به آن ارسال خواهد شد. حساب هایی که با ایمیل های اشخاص دیگر یا با ایمیلی های موقتی باز می شود، یا به هر صورت در ارائه خدمات ما، ایجاد اخلال کند، ممکن است بدون اخطار قبلی، لغو شوند صحت حساب کاربری شما توسط تیم فنی اتووود به وسیله ایمیل و شماره تماس چک خواهد شد . در صورتیکه ایمیل و شماره تماس غیر فعال باشد و یا متعلق به فرد دیگری باشد اتووود می تواند حساب کاربری را مسدود کند .
3. امنیت:
توصیه می کنیم که اطلاعات شخصی درباره خود یا هر کسی دیگر را در انجمن های اتووود فاش نکنید.
4. شرایط حقوقی:
نباید موارد افترا آمیز یا غیرقانونی در انجمن های سایت اتووود بگذارید. این موارد می تواند شامل متن، گرافیک، ویدیو، برنامه یا صدا باشد.
ارسال مطلب، عکس ، صدا یا تصویر برای انجمن های سایت اتووود به قصد انجام یک عمل غیرقانونی یا تبلیغ برای چنین عملی، اکیدا ممنوع است.
شما موافقت می کنید که در انجمن های سایت اتووود تنها مواردی را که کار اصلی خودتان است به اشتراک بگذارید یا بفرستید. شما نباید حقوق اتووود یا نهادهای ثالث را نقض کنید یا اینکه مرتکب سرقت ادبی شوید. این حقوق شامل، حق نشر، نشانه های تجاری، رموز تجاری، حریم خصوصی، تبلیغات یا حقوق شخصی یا مالکیتی می شود.
5. امتیاز دهی:
با کلیک بر روی اعداد در بخش امتیاز دهی می توانید امتیاز بین 1 تا 5 را به پروژه ها یا مقالات بدهید.
لطفا در هنگام امتیاز دهی رعایت انصاف را بنمایید . نام کاربر امتیاز دهنده به صورت مخفی خواهد ماند .
بخش کنترل کاربران اتووود امکان مشاهده امتیازات شما را دارد و در صورتیکه امتیازات شما غیر منصفانه باشد ( برای مثال به پروژه خودتان امتیاز 5 بدهید و به تمامی پروژه های دیگر سایت امتیاز 1 ) می تواند نسبت به حذف امتیاز های شما اقدام کند .
6. در صورت نقض شدن این مقررات توسط شما:
هنگام شرکت در انجمن های سایت اتووود در صورت نقض این مقررات (یا مقررات دیگر مربوطه)، ممکن است ایمیلی از ما ردیافت کنید مبنی بر اینکه چرا نظر شما رد یا ویرایش شده است. این ایمیل شامل هشداری است که ادامه نقض قوانین منجر به لغو حساب شما خواهد شد.
این اقدام ممکن است شامل تعلیق موقت یا دائم شما از شرکت در انجمن های اتووود یا تعلیق حساب کاربری شما باشد.
اگر شما موارد توهین آمیز یا نامناسب را برای سایت اتووود بفرستید یا در انجمن های سایت اتووود به اشتراک بگذارید، و یا در سرویس های سایت اتووود ایجاد اخلال کنید و اتووود این اقدامات را جدی در نظر بگیرد یا اینکه این اقدامات تکرار شود، اتووود ممکن است از اطلاعات موجود درباره شما استفاده کند تا اقدامات گفته شده را متوقف سازد. این امر شامل مطلع ساختن نهادهای ثالث مانند کارفرمای شما، دانشگاه یا شرکتی است که شما در آن مشغول به فعالیت هستید .
اتووود حق خود می داند تا هر گونه مورد فرستاده شده را حذف کند یا برای بستن حساب کاربری خاصی اقدام نماید.

• قوانین ثبت مقالات قوانین مربوط به نحوه ارسال و نگارش مقالات در بخش ثبت مقاله به صورت مجزا قرار دارد .
تحریریه اتووود حق بارگزاری یا عدم بارگزاری مقالات را دارد لیکن بایستی قبول و یا رد مقاله را ظرف مدت سه روز کاری به کاربر اعلام کند . ممکن است تغییراتی مد نظر تحریریه باشد که با اعمال آنها مقاله قابل انتشار باشد مسئولیت اعمال این تغییرات با شخص مقاله دهنده است و اتووود هیچ گونه تغییراتی اعم از کمی یا کیفی در مقالات اعمال نمی کند .
• قوانین کاریابی :
اتووود هیچگونه مسئولیتی در برابر کارفرمایان یا کارجویان در زمینه صحت اطلاعات بارگزاری شده ، دستمزد ، کیفیت مهارت ، یا هرگونه عنوانی که تحت شمول قانون کار جمهوری اسلامی ایران باشد ، را ندارد .
اتووود تنها به عنوان رابط میان کارفرمایان و کارجویان عمل می نماید و هر دو در هنگام استخدام یا مصاحبه بایستی تمامی جوانب را به دور از اطلاعات مندرج در سایت اتووود در نظر گیرند .
کارفرمایان و کارجویانی که فرم تقاضای کاری را پر کردند و بر روی سایت اتووود منتشر کردند، پس از رفع نیاز ملزم هستند جهت الغای درخواست خود اقدام کنند.
• قوانین مسابقات :
اتووود صرفا مسابقات را اطلاع رسانی می کند و هیچگونه نقشی در برگزاری و ژوژمان و اهدا جوایز ندارد و مسئولیتی هم در صورت بروز مشکل در هر کدام از وجوه مسابقات متوجه اتووود نمی باشد .

محدودیت مسئولیت اتووود
• اکثر محتوایی که در انجمن های اتووود چاپ می شود توسط کاربران فرستاده شده است. اظهارنظرهایی که در این انجمن ها ابراز می شود متعلق به کاربران است، نه اتووود . اگر غیر این باشد به روشنی گفته خواهد شد. اتووود مسئولیتی در قبال محتوایی که توسط مخاطبان در انجمن های سایت مطرح می شود را ندارند. هر لینکی به سایت های دیگر از اتووود نشانه تایید محتوای آن توسط ما نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شما خواهد بود.
اتووود نمی تواند به موقع بودن، کامل بودن یا عملکرد وبسایت یا محتوای آن را تضمین کند. در حالی که ما تلاش خود را برای صحیح بودن محتوا در هنگام چاپ انجام می دهیم، مسئولیتی را در مورد اشتباهات احتمالی، حذف شدن یا غلط های موجود در وبسایت پذیرفته نمی شود.
• اتووود تضمین نمی کنند که عملکرد سایت به صورت مداوم یا بدور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه سایت یا کامپیوتر سرویس دهنده (سرور) بدور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.

عمومی
• تاخیر یا عدم اجرای حق اتووود که در این شرایط ذکر شده به معنی سلب شدن آن حق از اتووود نیست.
• استفاده از سایت اتووود تحت شرایط و مقررات ایران و باید طبق قوانین تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی ایران تعبیر شود. این مقررات تحت داوری دادگاههای ایران قابل اجراست.

حق نشر مطالب اتووود
کاربران می توانند کلیه مطالب و محتویات سایت را با ذکر منبع و نام نویسنده مقاله یا طراح پروژه استفاده کنند. اتووود حق شکایت ازشخصیت های حقیقی یا حقوقی که از مطالب یا تصاویر سایت بدون ذکر نام استفاده کنند، را برای خود محفوظ می داند.

خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group