معماران معاصر ایران, اتووود - بزرگترین سایت معماری
??? ??? ??? ???? ????? ????: ??? ???? : ??? ???? ?? ?????? ????

?? ???????? ?????? ??????? ? ????? ????? ??????? ????? ????? ??? ????? ???? |  ??? ??? |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? |  ?????? ???? |  ??????
????????????????
?????? ??? ??????
    ????: مفاهيم و نظريات معماري
    ????: مصالح ساختمانی پایدار
    ????: سه بعدی
    ????: نقد معماری در فضای مجازی
???? ???? ???? ??
    ???? : مفاهيم و نظريات معماري
    ???? : سه بعدی
    ???? : مصالح ساختمانی پایدار
    ???? : پریتزکر 2011
???? ??????
???? ???? ????
    پوریا ترکفر
    رضا ظریف
    عادل نیکخو
    F Nazari
???????? ??? ??
    مبانی طراحی پایدار در راستای اهداف توسعه پایدار
 
    آیا بتن جزو مصالح سبز و پایدار است؟
 
    راهنمای بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی بینگ گوگل با دارا بودن سهم ۶۷ درصدی همچنان به عنوان محب ...
 
    organic hing whole
 

نقد > پریتزکر 2011 >
سئو چیست
  F Nazari    (1395/08/15)

 

افزایش فروش,اینترنت هند,برند سازی

 

 

سئو چیست ؟ سئو به وب سایت ها کمک می کند تا از طریق کلید واژه ها و به طور متمرکز ترافیک و در واقع مشتری بیشتری برای وبسایت ایجاد شود. معمولا این کار از طریق رتبه بالای وبسایت یا برند در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و… انجام می شود. 

در ذیل تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم سئو سایت را بر روی توسعه کسب و کار بررسی شده است : (این نتایج بر اساس تحقیقاتی در کشور هند یعنی بزرگترین مرکز فناوری اطلاعات جهان، به دست آمده است)

 • موجب افزایش و رشد سریع نفوذ اینترنت می شود

طبق گزارش های اخیردر کتاب آموزش سئو سایت، تا سال 2020 هر سال حداقل 50 میلیون نفر به کاربران اینترنت در هند اضافه می شوند. این رشد دیگر فقط از طریق کاربران اینترنتی در دستکاپ ها ایجاد نمی شود، بلکه کاربران اینترنتی تلفن همراه قسمت اعظم آن را تشکیل خواهند داد. جوانان، جمعیت اصلی به شمار می روند که بیشترین رشد را دارند و از تجربه های جدید استقبال می کنند.

حدود سه چهارم کاربران آنلاین هندی، در گروه سنی 18 تا 35 قرار دارند. این نشان می دهد که در دهه های آتی، آنها مشتریان هدف شما خواهند بود. برای دسترسی به آنها، باید حضور آنلاین پررنگی داشته باشید و مهم نیست که محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، چیست.

 • به «جذب» مشتریان کمک می کند

در یک تحقیق آنلاین در سطح جهانی مشخص شد که وقتی صحبت از تعداد خریدارانی می شود که بطور آنلاین و از طریق موتور جستجو خرید می کنند، هند رتبه اول را کسب می کند. برخلاف رسانه ها یا رسانه اجتماعی سنتی که در آن باید به مخاطب هدف نزدیک شوید، ماهیت درونی سئو به دنبال مشتریانی می گردد که آنها در اینترنت شما را جستجو می کنند. اگر یک مشتری یک واژه جست و جوی خاص را در موتور جستجو تایپ کند و نام شما را در اولین نتایج ببیند، در واقع به او گفته شده که محصول یا خدمات شما به آنچه که جستجو کرده، بسیار مرتبط است.

 • موجب بازگشت بهتر سرمایه می شود

تبلیغات آنلاین یک صندوق پول است که باید به طور مداوم در آن پول بریزید تا مشتریان را به سمت خود جلب کنید. البته این برای یک استارت آپ ناخن خشک امکان پذیر نیست. تبلیغات شما فقط تا زمانی پخش می شود که شما پول خرج کنید. در مقابل، یک راهبرد سئو، ترافیک طبیعی ایجاد می کند و تا ماه ها پس از استفاده فعالانه، شما از مزایای آن بهره مند خواهید بود. سئو برای پیگیری نتایج از نظر ترافیک، رتبه بندی و مبادلات نیز مفید است. بنابراین، بازگشت سرمایه در سئو بیشتر از بازگشت سرمایه در سایر کانال های بازاریابی دیجیتالی است.

 • برندسازی شما را تقویت می کند

در پاسخ این سوال که سئو چیست می توان افزود سئو دیگر تنها راهبرد بازاریابی نیست؛ اکنون سئو یک قانون یکپارچه از راهبرد بازاریابی کلی یک شرکت به شمار می رود. وقتی گوگل، وبسایت استارت آپ شما را در بالای نتایج جستجو قرار میدهد، تأثیر خوبی روی مشتریان می گذارد. این امر موجب اعتمادسازی و اعتبار شما در بین مشتریان می شود. هرچه رتبه صفحات و محتوای شما بالاتر باشد، احتمال اینکه مشتریان روی محتوای شما کلیک کنند تا بیشتر درباره برند شما بدانند، بیشتر خواهد بود.

 • تقاضای آفلاین ایجاد میکند

یک نظرسنجی نشان داد که 85 درصد از مصرف کنندگان، از اینترنت برای یافتن کسب و کارهای محلی استفاده می کنند. تصور کنید که شما اخیرا یک بوتیک لباس باز کرده اید. فرض کنید یک صفحه اجتماعی یا یک وبسایت دارید (که اولین گام برای بازاریابی آنلاین شما به شمار می رود!) در این صورت سئو می تواند شما را به مشتریانی که چیزی درباره شما نمی دانند اما محصولات شما برای آنها بسیار مناسب است، وصل کند. اگر شما از سئو استفاده نکنید، مشتریان آنلاین شما را پیدا نخواهند کرد و ترغیب نمی شوند که از فروشگاه شما دیدن کنند. صنعت تجارت الکترونیک هند، روی سئو به عنوان یکی از راهبردهای بازاریابی داخلی بسیار حساب می کند. سیمیلار وب یک شرکت اطلاعات ترافیکی است که اخیرا گزارشی منتشر کرده است. طبق این گزارش مشخص شد که امسال 36 درصد ترافیک از دستکتاپ، مربوط به ترافیک مستقیم فروش اینترنتی در هند بوده است. در حالی که ترافیک جستجوی عادی 30 درصد از بازدیدهای دسکتاپی این صنعت را تشکیل داده است. موفقیت هر راهبرد سئو به نحوه اعمال آن بستگی دارد. سئو سایت به منابعی از لحاظ مالی، وقت و تلاش نیاز دارد؛ بنابراین هر استارت آپی که می خواهد از ان استفاده کند، باید بررسی کند که چه مقدار و به چه طریقی می تواند این منابع را در سئو سرمایه گذاری کند. به طور نمونه، برخی از سئوهای اولیه را می توان از طریق خود کارآفرینان و با یادگیری مراحل اولیه از طریق کارگاه های آموزشی و آموزشهای آنلاین انجام داد. سپس وقتی استارت آپ شما رشد کرد، باید یک راهبرد داشته باشید تا سئو را به عنوان یک روند مداوم و یکپارچه در بازاریابی و برندسازی خود جای دهید. در نهایت، مقدار سرمایه ای که می خواهد در سئو سرمایه گذاری کنید، فقط به بودجه شما محدود می شود و باید این موضوع را در نظر داشته باشید.

 

منبع : نیوسئو


  F Nazari    (1397/02/16)

سئو به وب سایت ها کمک می کند تا از طریق کلید واژه ها و به طور متمرکز ترافیک و در واقع مشتری بیشتری برای وبسایت ایجاد شود. معمولا این کار از طریق رتبه بالای وبسایت یا برند در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و انجام می شود. به عنوان مثال برند نیوسئو در کلمه (آموزش سئو) در جایگاه اول گوگل قرار دارد.

در ذیل تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم سئو سایت را بر روی توسعه کسب و کار بررسی شده است (این نتایج بر اساس تحقیقاتی در کشور هند یعنی بزرگترین مرکز فناوری اطلاعات جهان، به دست آمده است):

1. موجب افزایش و رشد سریع نفوذ اینترنت می شود

سئو

طبق گزارش های اخیر، تا سال 2020 هر سال حداقل 50 میلیون نفر به کاربران اینترنت در هند اضافه می شوند. این رشد دیگر فقط از طریق کاربران اینترنتی در دستکاپ ها ایجاد نمی شود، بلکه کاربران اینترنتی تلفن همراه قسمت اعظم آن را تشکیل خواهند داد. جوانان، جمعیت اصلی به شمار می روند که بیشترین رشد را دارند و از تجربه های جدید استقبال می کنند.

حدود سه چهارم کاربران آنلاین هندی، در گروه سنی 18 تا 35 قرار دارند. این نشان می دهد که در دهه های آتی، آنها مشتریان هدف شما خواهند بود. برای دسترسی به آنها، باید حضور آنلاین پررنگی داشته باشید و مهم نیست که محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، چیست.

2. به «جذب» مشتریان کمک می کند

در یک تحقیق آنلاین در سطح جهانی مشخص شد که وقتی صحبت از تعداد خریدارانی می شود که بطور آنلاین و از طریق موتور جستجو خرید می کنند، هند رتبه اول را کسب می کند. برخلاف رسانه ها یا رسانه اجتماعی سنتی که در آن باید به مخاطب هدف نزدیک شوید، ماهیت درونی سئو به دنبال مشتریانی می گردد که آنها در اینترنت شما را جستجو می کنند. اگر یک مشتری یک واژه جست و جوی خاص را در موتور جستجو تایپ کند و نام شما را در اولین نتایج ببیند، در واقع به او گفته شده که محصول یا خدمات شما به آنچه که جستجو کرده، بسیار مرتبط است. به عنوان مثال برند نیوسئو در کلمه (کتاب آموزش سئو) در جایگاه پنجم قرار دارد.

3. موجب بازگشت بهتر سرمایه می شود

سئو

تبلیغات آنلاین یک صندوق پول است که باید به طور مداوم در آن پول بریزید تا مشتریان را به سمت خود جلب کنید. البته این برای یک استارت آپ ناخن خشک امکان پذیر نیست. تبلیغات شما فقط تا زمانی پخش می شود که شما پول خرج کنید. در مقابل، یک راهبرد سئو، ترافیک طبیعی ایجاد می کند و تا ماه ها پس از استفاده فعالانه، شما از مزایای آن بهره مند خواهید بود. سئو برای پیگیری نتایج از نظر ترافیک، رتبه بندی و مبادلات نیز مفید است تجارب ما در نیوسئو ثابت کرده است که بازگشت سرمایه در سئو بیشتر از بازگشت سرمایه در سایر کانال های بازاریابی دیجیتالی است.

4. برندسازی شما را تقویت می کند

سئو

سئو دیگر تنها راهبرد بازاریابی نیست؛ اکنون سئو یک قانون یکپارچه از راهبرد بازاریابی کلی یک شرکت به شمار می رود. وقتی گوگل، وبسایت استارت آپ شما را در بالای نتایج جستجو قرار میدهد، تأثیر خوبی روی مشتریان می گذارد. این امر موجب اعتمادسازی و اعتبار شما در بین مشتریان می شود. هرچه رتبه صفحات و محتوای شما بالاتر باشد، احتمال اینکه مشتریان روی محتوای شما کلیک کنند تا بیشتر درباره برند شما بدانند، بیشتر خواهد بود.

امروزه نیوسئو به کمک مقالات آموزشی زیادی که در  زمینه سئو منتشر کرده است به یکی از قابل اعتماد ترین برند ها در زمینه سئو تبدیل شده است.

5. تقاضای آفلاین ایجاد میکند

یک نظرسنجی نشان داد که 85 درصد از مصرف کنندگان، از اینترنت برای یافتن کسب و کارهای محلی استفاده می کنند. تصور کنید که شما اخیرا یک بوتیک لباس باز کرده اید. فرض کنید یک صفحه اجتماعی یا یک وبسایت دارید (که اولین گام برای بازاریابی آنلاین شما به شمار می رود!) در این صورت سئو می تواند شما را به مشتریانی که چیزی درباره شما نمی دانند اما محصولات شما برای آنها بسیار مناسب است، وصل کند.

اگر شما از سئو استفاده نکنید، مشتریان آنلاین شما را پیدا نخواهند کرد و ترغیب نمی شوند که از فروشگاه شما دیدن کنند.

صنعت تجارت الکترونیک هند، روی سئو به عنوان یکی از راهبردهای بازاریابی داخلی بسیار حساب می کند. سیمیلار وب یک شرکت اطلاعات ترافیکی است که اخیرا گزارشی منتشر کرده است. طبق این گزارش مشخص شد که امسال 36 درصد ترافیک از دسکتاپ، مربوط به ترافیک مستقیم فروش اینترنتی در هند بوده است. در حالی که ترافیک جستجوی عادی 30 درصد از بازدیدهای دسکتاپی این صنعت را تشکیل داده است.

موفقیت هر راهبرد سئو به نحوه اعمال آن بستگی دارد. سئو به منابعی از لحاظ مالی، وقت و تلاش نیاز دارد؛ بنابراین هر استارت آپی که می خواهد از آن استفاده کند، باید بررسی کند که چه مقدار و به چه طریقی می تواند این منابع را در سئو سرمایه گذاری کند. به طور نمونه، برخی از سئوهای اولیه را می توان از طریق خود کارآفرینان و با یادگیری مراحل اولیه از طریق کارگاه های آموزشی و آموزشهای آنلاین انجام داد. سپس وقتی استارت آپ شما رشد کرد، باید یک راهبرد داشته باشید تا سئو را به عنوان یک روند مداوم و یکپارچه در بازاریابی و برندسازی خود جای دهید. در نهایت، مقدار سرمایه ای که می خواهد در سئو سرمایه گذاری کنید، فقط به بودجه شما محدود می شود و باید این موضوع را در نظر داشته باشید.

با خواندن این مقاله حتما متوجه شده اید که سئو همانند یک سوخت برای کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ ها به شمار میرود. در صورتی که شما هم صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید توصیه میکنم که به نیوسئو مراجعه کنید تا به جدیدترین مقالات آموزشی در زمینه سئو دسترسی داشته باشید.

 

 


  نگار مرادی    (1397/03/10)

 با تشکر از مطلب مفیدتون

 

تالار عروسی |  سالن عروسی | تالار پذیرایی | باغ تالار | باغ عروسی

 


  حسین بازرگان    (1397/05/02)

در کنار سئو سایت ، شما می توانید از ابزار های مختلفی مانند ربات اینستاگرام استفاده کنید و مشغول به بازاریابی برای برند خود شوید. شما با خرید فالوور اینستاگرام که در حال حاضر بهترین روش آن خرید فالوور هدفمند می باشد می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و ترافیک حقیقی برای وبسایت خود ایجاد نمایید. 


  فرشاد موذنی    (1397/05/22)

امروزه هدایای تبلیغای تنوع بسیاری پیدا کرده است ، اما چاپ تقویم و سررسید هنوز هم یکی از پرطرفدار های این مجموعه به حساب می آید. این محصول کارآمد به دلیلی تنوع زیاد در طرح ، رنگ و اشکال می تواند سلیقه های مختلف را جذب کند و هدیه ای ماندگار باشد.

هرساله با فرا رسیدن نوروز ، شرکت های متعددی اقدام به چاپ تقویم و سررسی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می کنند و بسیاری از افراد نیز روی سررسید هایی که قرار است به آنها هدیه داده شوند ، حساب باز می کنند.

تقویم و سررسید یکی از هدایایی است که کاربرد همگانی دارد. در تمامی سنین افراد از تقویم و سررسید استفاده های گوناگونی می کنند و می توانند از آن برای دفترچه یادداشت ، نوشتن قرارهای روزانه ، استفاده از تقویم به عنوان زیبایی و .. استفاده کنند.

شما با چاپ سررسید و تقویم به راحتی می توانید با هدیه ای اندک تبلیغاتی ماندگار انجام دهید و حداقل به مدت یک سال تبلیغات خود را با افراد همراه کنید

بیشترین حجم چاپ در کشور مربوط به دو شهر تهران و کرج می باشد و بسیاری از افراد انجام امور چاپ در کرج به تهران نیر مراجعه می کنند

انواع تقویم و سررسید :

اگر شما به مراکز چاپ تقویم و سررسید سری بزنید ، انواع مختلفی از تقویم و سررسید را مشاهده خواهید کرد. تقویم رومیزی ، تقویم دیواری ، تقویم جیبی و سررسید چرم و سررسید سلفونی را شاید بتوان معمول ترین محصولات در رده چاپ تقویم و سررسید دانست. همچنین شما می توانید تقویم و سررسید را در ست مدیریتی به کار ببرید و به مشتریان وفادار خود هدیه ای بی نظیر بدهید

مزایای چاپ تقویم و سررسید

بزرگترین مزیت سررسی را می تواند اهمیت داشتن برای فرد گیرنده دانست. زمانی که شما سررسید را به کسی هدیه می دهید و فرد در آن مطالب روزانه و یا کاری خود را یادداشت می کند ، هدیه شما دارای اهمیت می شود و فرد در خفظ آن می کوشد.

همچنین با چاپ تقویم و سررسید ، شما تبلیغات خود را به تمام نزدیکان یک فرد نیز نمایش می دهید و تبلیغات شما تنها به فرد هدیه گیرنده محدود نمی شود.

قیمت چاپ تقویم و سررسید :

قیمت چاپ تقویم و سررسید بستگی به عوامل زیادی دارد ، تعداد سفارش برای چاپ ، نوع تقویم و سررسید درخواستی ، طرح مورد نظر ، نوع کاغذ مورد استفاده در تقویم و سررسید همگی عواملی هستند که تاثیر مستقیمی بر قیمت تقویم و سررسید دارند. گروه نقش و نگار برترین ارائه دهنده خدمات چاپ تقویم و سررسید در کرج ، سعی در ارائه بهترین قیمت به مشتریان عزیز را دارد و شما تنها با یک تماس می توانید قیمت محصول مورد نظز خود را دریافت کنید.

نکات مهم در چاپ سررسید و تقویم :

همانگونه که می دانید ، چاپ تقویم و سررسید بیشتر برای سال نو به عنوان هدیه استفاده می شود. اگر شما نیز قصد چاپ سررسید و تقویم را دارید ، باید بدانید که در نزدیکی سال نو ، انبار موجودی ها تخلیه می شود و شما حق انتخاب کمتری دارید و همچنین باید بهای بیشتری را بپردازید. گروه نقش و نگار چاپ سررسید در کرج را از ماه ها زودتر آغاز می نماید تا مشتریان با مشکل مواجه نشوند

پس اگر قصد چاپ سررسید 97 و یا چاپ تقویم 97 را دارید باید چندین ماه زودتر اقدام به چاپ کنید تا هم بتوانیم طرح مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید و هم از نظر هزینه ای بهای مناسبی پرداخت می کنید.

چاپ تقویم و سررسید در کرج

گروه نقش و نگار ، بزرگترین مرکز چاپ تقویم در کرج و برای سال 97 همراه شما است و تخفیفاتی برای پیش سفارش ها در نظر گرفته است. تنها با یک تماس می توانید از جزئیات مطلع شوید و قیمت ها را استعلام کنید.

 

کاتالوگ لیست دقیقی از محصولات ، عکس های محصولات ، قیمت محصولات ، نوع جنس ، اندازه و سایز آن و… است ، درواقع با چاپ کاتالوگ مشخصات محصولات خود را به مخاطب انتقال می دهید و این امر باعث انتخاب بهتر و دقیق تر مخاطب می شود.

انواع کاتالوگ به شرح ذیل است :

·         کاتالوگ های لت دار که برای کاتالوگ ها با سایز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

·         کاتالوگ های منگنه ای که برای کاتالوگ ها با کاغذهای گرم پایین مورد استفاده قرار میگیرند

·         کاتالوگ های سیمی که برای کاتالوگ هایی صنعتی و قطور اکثرا از این مورد استفاده می شود.

اهمیت کاتالوگ در حوزه ی فروش :

شما با داشتن کاتالوگی با طراحی و چاپ استاندارد در واقع باعث سهولت امر فروش خود و انتخاب مشتری خواهید شد درواقع پروسه ی فروش را کاهش می دهید.

نکاتی که باید در طراحی کاتالوگ رعایت شود :

·         عکس هایی با کیفیت متناسب

·         فونتهای متناسب با طرح

·         طرح های استاندارد

·         صفحه آرایی

طراحی و چاپ کاتالوگ در کرج را از طریق بزرگترین شرکت های چاپی در تهران و کرج پیگیر باشید

بروشور :

از جمله قدیمی ترین شیوه های تبلیغاتی می توان به چاپ بروشور اشاره کرد ، چاپ بروشور از دیرباز در اجتماع رواج داشت و امروزه نیز بسیاری از اصناف از آن برای تبلیغات خود استفاده میکنند. چاپ بروشور از جمله روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه است که با استفاده از آن میتوانید تبلیغات و به همان میزان فروش خود را افزایش دهید.

معمولا بوروشور حاوی اطلاعت مفید از جمله قیمت محصولات ، نوع جنس محصول ، تنوع رنگی محصول و... است ، تیراژ چاپ آن بالا است زیرا بین مخاطبان زیادی پخش می شود.

در حالت کلی اندازه ، سایز و وزن کاغذها طیف وسعی را شامل میشوند که بسته به نوع نیاز از آنها استفاده میکنند.

کاغذی که معمولا در بروشور استفاده میشود از کاغذهای گرم پایین است که علاوه بر مقرون به صرفه بودن برای شخص تبلیغ کننده برای مخاطبین نیز راحت و سبک است.

طراحی بروشور نیز باید به صورت تخصصی انجام شود تا تاثیر گذاری بیشتری در ذهن مخاطبین داشته باشد در ذیل به برخی از نکات طراحی بروشور اشاره می نماییم.

نکات طراحی بروشور:

·         خود را جای مخاطب قرار دهید .

·         اطلاعاتی که در بروشور ذکر می شود باید به ترتیب اهمیت باشد تا خواننده در یک نگاه کلی مزمون آن را درک کند.

·         از آوردن اطلاعات تخصصی در بروشور خودداری نماییید تا حد امکان اطلاعات را ساده و صریح بیان نمایید.

·         طرح بروشور نیز باید متوازن باشد این توازن به بسیاری از فاکتورهای بصری از جمله رنگ بروشور ، نوع فونت آن و طرح های استفاده شده در آن و ... بستگی دارد.

·         یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی بروشور انتخاب سایز کاغذ و اطلاعات متناسب بااندازه ی کاغذ است.

اهمیت بروشور در بازاریابی :

درواقع با چاپ و توزیع بوروشور نام تجاری ، زمینه ی فعالیت و محصولات خود را به دیگران معرفی می نمایید و این امر باعث بیشتر دیده شدن شما ، تجارتتان و به دنبال آن افزایش فروش شما خواهد شد.

شرکت های بزرگی به صورت تخصصی در زمینه ی  طراحی و چاپ بروشور در کرج فعالیت دارد و با داشتن طراحان متخصص و متعهد یاری رسان شما عزیزان در زمینه ی طراحی و چاپ بروشور می باشد.

طراحی و چاپ بوروشور حرفه ای و استاندارد را به متخصصان نقش و نگار بسپارید.

معرفی ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی کاغذی همانطور که از نامش مشخص است از جنس کاغذ می باشد و کاربردهای بسیاری دارد و از جمله ابزارهای تبلیغاتی موثر محسوب می شود.

ساک دستی کاغذی شامل دو نوع ذیل می باشد :

·         ساک دستی کاغذی گلاسه

·         ساک دستی کاغذی کرافت

ساک دستی همانند یک بیلبورد متحرک می باشد که در امر تبلیغات تاثیر بسزایی دارد.

در تمام دنیا ارائه ی ساک دستی مرسوم می باشد که علاوه بر جذابیت در ارائه محصول در عرصه تبلیغات نیز نقش موثر دارد.

با چاپ ساک دستی ، تبلیغات شما به نحو تاثیر گذاری به مخاطبتان القا میشود و علاوه بر اثرگذاری بر مخاطبتان با ارائه ی یک ساک دستی برند شما در معرض دید عموم قرار میگیرد پس با صرف هزینه اندک میتوانید تبلیغات خود را گسترش دهید.شما می تواند چاپ ساک دستی در کرج را از طریق شرکت های مربوطه سفارش دهید

چلنیوم به عبارت صحیح تر چنلیوم (channelium ) می باشد که از ترکیب دو واژه ی channel  به معنی کانال یا جسم u  شکل و aluminium  به معنای آلومینیوم تشکیل شده است.

تابلو چلنیوم نیز در گروه تابلوهای برجسته قرار دارد و طرفداران بسیاری دارد و جنس تابلو چلنیوم از پلکسی گلاس می باشد.

نورپردازی در تابلوهای چلنیوم از طریق LED و SMD انجام می شود.

تابلو چلنیوم قابلیت اجرا بر روی هر سطحی را دارد و به جهت جنس آن در زیر نور خورشید درخشش خاصی دارد و همین امر باعث جلب توجه بینندگان خواهد شد.

تابلو چلنیوم به گروه های ذیل تقسیم بندی می شود :

·         تابلو چلنیوم ساده

·         تابلو چلنیوم پانچ

·         تابلو چلنیوم کریستال

تابلو چلنیوم پانچ :

تابلو چلنیوم پانچ به حروف برجسته ای گفته می شود که با استفاده از دستگاه های برش لیزری اشکال مختلفی مثل ستاره ، دایره و… ایجاد می نمایند که این اشکال ایجاد شده بر اثر پدیده ی شکست نور باعث درخشش بیشتر محصول خواهد شد.

تابلو چلنیوم کریستال :

تابلو چلنیوم حروف کریستال از جنس پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های کریستال می باشد این نوع تابلو چلنیوم نیز طرفداران بسیاری دارد.

چلنیوم در رنگ های سفید ، مشکی ، سبز ، آبی ، قرمز ، میرور (طلائی ) وجیوه ای( نقره ای ) در بازار موجود می باشد که با هر سلیقه و هر صنف کاری متناسب می باشد.

ساخت تابلو چلنیوم در کرج خواهان بسیار زیادی دارد و می توانید با شرکت های انجام دهنده این محصول در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتر و بهتری دریافت کنید. 


  عبدالجلیل قربان پور    (1397/07/03)

 عالیه حرف نداره این آموزش. به ویزه آموزش هایی که در سایت تان قرارا می دهید.

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امضائ کاربر: خرید آرد


  شرکت نوری    (1397/12/27)

لوله بازکنی و نکات بسیار مهم

اگر در مورد مشکلاتی که ممکن است در ساختمان محل کار یا زندگی شما اتفاق بیفتد حق انتخاب داشته باشید احتمالا گرفتگی و ترکیدگی لوله ها و پر شدن چاه فاضلاب آخرین انتخاب شما خواهد بود. گرفتگی و ترکیدگی لوله ها به دلایل مختلفی اتفاق می افتد اما دلیل این اتفاق هر چیزی که باشد برای اهالی ساختمان آزاردهنده خواهد بود و روند زندگی روزمره آن‌ها را مختل خواهد کرد.

احتمال اینکه بالاخره یک روز ساختمان محل سکونت شما نیز دچار چنین مشکلاتی شود اصلا کم نیست بنابراین عقل سلیم حکم می کند که قبل از بروز مشکل به فکر راه چاره ای برای آن باشید. احتمالا اولین راه حلی که در چنین مواقعی به ذهن هر شخصی می رسد تماس گرفتن با یک مرکز لوله بازکنی می باشد. تلفن خود را برداشته و با اولین مرکز لوله بازکنی که شماره آن را پیدا می کنید تماس می گیرید.

پرسنل مرکز مذکور افرادی آموزش دیده و کاملا مجرب باشند که بتوانند بعد از اندک زمانی مشکل تاسیسات شما را حدس زده و به تشخیص نهایی برسند. در قسمت پایانی کار هم می بایست بر اساس نوع مشکل به وجود آمده از روشی مشخص و ابزارهای مدرن جهت رفع مشکل استفاده شود تا مشکل تاسیسات شما در کمترین زمان و به بهترین شکل حل شود. همچنین باید کاملا مشخص باشد که هزینه پرداختی شما بر چه مبنایی محاسبه شده است


  رضا ظریف    (1398/03/28)

سلام. من یک سایت سوال در مورد سئو داشتم ازتون. من یک سایت حقوقی دارم که در اون به صورت رایگان مشاوره حقوقی ارائه میکنم. میخواستم سایتم در کلمه وکیل استرداد جهیزیه در مشهد بیاد صفحه اول گوگل. اما نمیدونم چطوری باید اینکارو انجام بدم. البته اینم بگم که در این خصوص در گوگل هم جستجوهایی انجام دادم اما با این حال هنوز دستم نیومده که برای اینکه سایتم رو در کلماتی مثل وکیل خوب برای طلاق در مشهد بیارم لینک یک کنم دقیقا باید چه پروسه ای رو طی کنم. عده ای گفتن باید محتوا تولید کنم در زمینه اون کلمه ای که میخوام درش رتبه بگیرم. عده ای گفتن باید ویدئومارکتینگ کنم. عده ای گفتن باید خیلی برند سازی کنم و ... اما هیچ کدوم از این راهکارها برای من مناسب نبودن. ممنون میشم شما که سئو کار هستید به آسا وکیل در این زمینه راهنمایی بددید.


  رضا ظریف    (1398/04/09)

سرکار خانم نظری از شما بابت انتشار این مقاله تشکر میکنم. واقعا دیدم نسبت به سئو کلا عوض شد. فقط یک سوالی من دارم. خب همانطور که میدونید الگوریتم های گوگل مدام در حال به روز رسانی هستن و براثر این به روز رسانی ها سایت های زیادی از نتایج گوگل حذف میشن. من میخوام بدونم که ایا ممکنه روزی برسه که الگوریتمی برای بک لینک به وجود بیاد؟ اخه من مقالات سایت های تخصصی سئو رو که میخوندم نوشته بودن که هنوز بک لینک تاثیر زیادی روی بالا اومدن یک سایت در گوگل داره اما به شرطی  اینکه اصولی باشه. الان من خودم یک مقاله از سایتم رو میخوام در کلمه وکیل رابطه نامشروع در مشهد بیارم به صفحه اول گوگل با توجه به اینکه مقاله از کیفیت بسیار بالایی برخورداره اما هنوز از رتبه خوبی برخوردار نیست مگر اینکه براش بک لینک بگیرم. نظر شما چیه کلا در مورد بک لینک گرفتن؟


  رضا ظریف    (1398/04/09)

سرکار خانم نظری از شما بابت انتشار این مقاله تشکر میکنم. واقعا دیدم نسبت به سئو کلا عوض شد. فقط یک سوالی من دارم. خب همانطور که میدونید الگوریتم های گوگل مدام در حال به روز رسانی هستن و براثر این به روز رسانی ها سایت های زیادی از نتایج گوگل حذف میشن. من میخوام بدونم که ایا ممکنه روزی برسه که الگوریتمی برای بک لینک به وجود بیاد؟ اخه من مقالات سایت های تخصصی سئو رو که میخوندم نوشته بودن که هنوز بک لینک تاثیر زیادی روی بالا اومدن یک سایت در گوگل داره اما به شرطی  اینکه اصولی باشه. الان من خودم یک مقاله از سایتم رو میخوام در کلمه وکیل رابطه نامشروع در مشهد بیارم به صفحه اول گوگل با توجه به اینکه مقاله از کیفیت بسیار بالایی برخورداره اما هنوز از رتبه خوبی برخوردار نیست مگر اینکه براش بک لینک بگیرم. نظر شما چیه کلا در مورد بک لینک گرفتن؟


  رضا ظریف    (1398/05/04)

خانم نظری من یک سایت حقوقی دارم و با توجه به اینکه آمار طلاق توافقی در کشور متاسفانه زیاد شده قصد دارم تا سایتم رو در کلمه وکیل طلاق توافقی در مشهد به دیگران نشون بدم تا بتونن بدون استفاده از مشاوره حقوقی و یا وکیل نیازشون رو برطرف کنن.توی اینترنت داشتم بررسی میکردم که یک آموزش خیلی خوب برای سئوی سایتم در این کلمه کلیدی پیدا کنم که ناگهان با این پست شما مواجه شدم. من از جانب آسا وکیل از سایت نیوسئو و شما به خاطر انتشار این پست تشکر میکنم. امیدوارم که در آپذیت بعدی که برای این پست ارائه میکنید نحوه بک لینک گرفتن رو هم یاد بدید تا بتونم سایتم رو در گوگل برند کنم. با تشکر از زحمت شما.

 


  رضا ظریف    (1398/05/04)

خانم نظری من یک سایت حقوقی دارم و با توجه به اینکه آمار طلاق توافقی در کشور متاسفانه زیاد شده قصد دارم تا سایتم رو در کلمه وکیل طلاق توافقی در مشهد به دیگران نشون بدم تا بتونن بدون استفاده از مشاوره حقوقی و یا وکیل نیازشون رو برطرف کنن.توی اینترنت داشتم بررسی میکردم که یک آموزش خیلی خوب برای سئوی سایتم در این کلمه کلیدی پیدا کنم که ناگهان با این پست شما مواجه شدم. من از جانب آسا وکیل از سایت نیوسئو و شما به خاطر انتشار این پست تشکر میکنم. امیدوارم که در آپذیت بعدی که برای این پست ارائه میکنید نحوه بک لینک گرفتن رو هم یاد بدید تا بتونم سایتم رو در گوگل برند کنم. با تشکر از زحمت شما.

 


  mari kiani    (1398/06/03)

وب سایت برای کسب و کار بهتر

اینترنت به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز عده زیادی به این شبکه جهانی می پیوندند. در طی سالهای گذشته با پیشرفت اینترنت وب سایت برای تجارتها و صنایع مختلف مهم شده است. همانطور که بسیاری از امور روزمره زندگی، کسب و کارها و معاملات توسط اینترنت انجام می شود. در این میان کسب و کارهایی موفق تر هستند که بتوانند موقعیت سایت خود را در فضای اینترنت ایجاد کنند و سریعتر بتوانند خود را از نظر جستجو در گوگل، یاهو و غیره به اولویت بالا برسانند. وب سایت برای کسب و کار بهتر بسیار موثر بوده است. امروزه بسیاری از افراد با طراحی سایت موقعیت خود را اینترنت مطرح می کنند تا افراد بیشتری بتوانند آنها را پیدا کنند.

وب سایت برای کسب و کار بهتر

فواید وب سایت در اطلاع رسانی

داشتن سایت اینترنتی برای یک شرکت مثل داشتن کاتالوگ تبلیغاتی می باشد. در حالیکه مزایای بیشتری نسبت به کاتالوگ تبلیغاتی دارد شما در یک وب سایت اینترنتی میتوانید تصاویر، متن، فیلم و حتی فایل صوتی یا انیمیشن استفاده کنید. در یک وب سایت اینترنتی امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب را دارید. شما در وب سایت خود میتوانید کلیه اطلاعات مربوط به محصولات خود را ویرایش کنید در حالیکه در یک کاتالوگ بعد از چاپ ، امکان تغییر اطلاعات را ندارید. با داشتن وب سایت اینترنتی خیلی بهتر میتوانید اطلاعات مربوط به محصولات خود را تشریح کنید، پس پیشنهاد میکنم بجای اینکه تبلیغات خود را بصورت بسته انجام دهید با طراحی سایت اینترنتی خیلی بهتر خود را معرفی نمایید.

 

طراحی سایت مشهد , طراحی سایت در مشهد


  mari kiani    (1398/10/22)

در مقاله گريتينگ توضيحاتي كامل و جامع در خصوص اين محصول و كاربردهاي آن براي شما ارائه نموديم. همانطور كه گفتيم گريتينگ نوعي شبكه ي فولادي يا فايبرگلاس بود كه همانند يك شبكه توري عمل مي كرد. شبكه اي متشكل از عناصر فلزي كه به صورت طولي و عرضي در كنار هم قرار گرفته بودند. در واقع


  mari kiani    (1398/10/22)

گاتر در لغت به معني كانال آب يا ناودان است و در علم مهندس نيز به انواع كانال پيش ساخته ، آبرو ، ناودان يا جوي آب گفته مي شود كه براي جمع آوري و زهكشي آبهاي سطحي در فضاهاي مختلف استفاده مي شوند.

گاتر با توجه به نوع كاربري آن در ابعاد مختلف و با جنس ها و طرحهاي متنوع توليد مي شود مانند گاتر فلزي و گاتر پلاستيكي كه متداولترين نوع گاتر است.
گاتر فلزي معمولا در فضاهاي مختلف با تردد خودرو مانند داخل پاركينگ،رمپ پاركينگ،محوطه كارخانجات و حاشيه خيابان هاي شهري استفاده ميشود. از گاتر فلزي همچنين در فضاهاي صنعتي مانند سالن رستوران، سالن توليد كارخانجات، موتورخانه ها و آشپزخانه صنعتي استفاده مي شود. اين نوع گاتر شامل گاتر چدني ، گاتر گالوانيزه و گاتر استيل است.
گاتر پلاستيكي در محيط هايي با تردد عابر پياده مانند سرويسها ، تراس و بام،روف گاردن،حياط،دور استخر و زير دوشها و … استفاده ميشود. گاتر پلاستيكي شامل گاتر پي وي سي ، گاتر پلي آميد ، گاتر پلي پروپيلن و گاتر اي بي اس ميباشد كه در طرح هاي مختلف و با ابعاد متنوع توليد ميشود.

گريل استخري يك نوع گاتر با درپوش يا گريتينگ است كه براي جمع آوري آب دور استخر و جكوزي ها استفاده ميشود. گريل استخري روي كانال آب دور استخر ها و جكوزي ها قرار ميگيرد.

براي جمع آوري آب سرريز استخر و جكوزي هميشه يك كانال دور فضاي استخر ايجاد ميشود و روي آن از گريل استخري استفاده ميشود.
امروزه در بسيار موارد كانال آب دور استخر نيز به صورت پيش ساخته است
كه مزاياي بيشتري نسبت به كانال هايي دارد كه با سنگ ساخته ميشود.
البته در فضاهايي كه استخر يا جكوزي به شكل دايره اي يا بيضي شكل هستند به ناچار بايد كانال دور آن با سنگ ساخته شود.


منبع : گاتر ايران درين


  mari kiani    (1398/10/22)

در مقاله گريتينگ توضيحاتي كامل و جامع در خصوص اين محصول و كاربردهاي آن براي شما ارائه نموديم. همانطور كه گفتيم گريتينگ نوعي شبكه ي فولادي يا فايبرگلاس بود كه همانند يك شبكه توري عمل مي كرد. شبكه اي متشكل از عناصر فلزي كه به صورت طولي و عرضي در كنار هم قرار گرفته بودند. در واقع گريتينگ، همان صفحات مشبك فلزي است كه از تسمه يا ميلگرد توليد مي شوند. اين فلز مشبك به شكل شبكه هايي با فاصله برابر كنار هم قرار گرفته اند و انواع مختلفي دارند. محصولات گريتينگ در انواع مختلف فلزي، فايبرگلاس و گالوانيزه و كامپوزيت بيشترين كاربرد را در صنايع دارند. يكي از انواع گريتينگ نوع گالوانيزه آن مي باشد.
زمانيكه گريتينگ را با گالوانيزه گرم مي پوشانند و به اين وسيله مقاومت آن را افزايش مي دهند و زيبايي ظاهري خاصي به آن مي بخشند در نهايت گريتينگ گالوانيزه ايجاد مي شود. گالوانيزه گرم روشي متداول براي مقاوم نمودن گريتينگ در برابر رطوبت محيطي و خوردگي آن است. اين محصول براي محافظت از گريتينگ در برابر عواملي چون رطوبت، شرايط محيطي و …. به كار مي رود. اين گريتينگ و گريتينگ فلزي به دليل قيمت مناسبي كه دارند مورد توجه بيشتري قرار گرفتند و پرطرفدارترين محصولات مي باشند.

پيش از هرچيز لازم است به پاسخ اين سوال كه چرا از کفشور و كفشور استيل استفاده مي كنيم؟ چه ويژگي اي كفشورهاي استيل را برتري مي بخشد و اين انگيزه را به وجود مي آورد كه در محيط هاي آبريز به جاي كفشورهاي ديگر از كفشور استيل استفاده شود؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت : اين كفشور يكي از مقاوم ترين انواع كفشورها است و با استفاده از آن كسي ديگر نگران فرسايش ناشي از شوينده هاي اسيدي نيست. اين كف شوي همچنين زيبايي ظاهري برتري نسبت به انواع ديگر كفشورها دارد و دلپذيري خاصي به محيط مي بخشد. از مزاياي ديگر كفشورهاي استيل مي توان به رسوب نگرفتن و عمر طولاني آن ها نيز اشاره نمود.


منبع : گريتينگ ايران درين


  هورامان هورامان    (1398/10/27)

مطلبی خوبی نوشتید و اگر امکان دارد درباره سئوجوملا که فکر میکنم خیلی سختر از ورد پرس است توضیح دهید. تورآنتالیا


  mohsen ghorbani    (1398/10/28)

 هتل رويال آيلند مالديو ، هتلي شناخته شده در بين هتل هاي مالديو بوده و در اغلب پکيج هاي تور مالديو ديده میشود

 


  varna varna    (1398/10/29)

با سپاس فراوان از سایت خوب شما

مجری تور وارنا بلغارستان

 


  aseman aseman    (1398/10/29)

سلام  تشکر از مطلبی که درباره سئو در سایتتون گذاشتین . 

مجری مستقیم تور باکو


  shahr parche    (1399/02/06)

 طیف گسترده ای از پارچه وجود دارد، بنابراین انتخاب بسیار پارچه کرپکل خواهد بود. در درجه اول رنگ و طرح شما را مجذوب یک پارچه می کند. اما این تنها یک معیار در پارچه کرپ است.هماهنگی پارچه با پوست شما، احساس شما در هنگام دوخت، قرار گرفتن آن روی بدنتان همه این موارد در انتخاب شما مؤثر خواهند بود.پس اگر به دنبال پارچه کرپ هستید با شهرپارچه همراه باشید تا نکات مهم در پارچه کرپ را با هم مرور کنیم.

انواع مختلف پارچه:

اولین نکته این است که در خرید پارچه باید مد نظر قرار دهید این است که پارچه های موجود بسیار گسترده هستند به همین دلیل انتخاب دشوار است. اصلی ترین منسوجات طبیعی شامل پنبه، ابریشم، پارچه کرپ، کنف، چرم، پارچه کرپ، پارچه کرپ و پشم است؛ الیاف مصنوعی شامل پارچه کرپ، پلی استر، پارچه کرپ، فلیس، ریون و اسپندکس نیز موجود می باشند.

پارچه هایی که به طور کلی به عنوان الیاف طبیعی شناخته می شوند (پنبه، ابریشم، لینن و غیره) و الیاف مصنوعی (آکریلیک، پلی استر و نایلون) و ترکیبی از این دو به مقدار یکسان برای تهیه لباس مناسب هستند. اما برخی از پارچه ها نسبت به سایرین اولویت دارند.

پارچه های ریسندگی شده برای تهیه لباس های برازنده مناسب هستند درحالیکه پارچه بافتنی برای تهیه لباس های جذب مناسب است.

پارچه ها را حتی می توان از نظر طرح پرینت شده، بافت و رنگ آمیزی دسته بندی کرد. همچنین وزن پارچه نیز دارای اهمیت است. اگر پارچه دارای بافت گشاد باشد پارچه بدن نما خواهد شد و دوام کمی خواهد داشت. در نظر داشته باشید که برای پارچه های نازک باید پارچه کرپ تهیه کنید.

در برخی موارد ممکن است در مورد قدرت پارچه های خود شک کنید. تعدادی تست وجود دارد که متخصصان استفاده می کنند تا اطلاعاتی در مورد ارزش و کیفیت آن بدست بیاورند شما نیز می توانید هنگام خرید پارچه از آنها استفاده کنید. در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم

پارچه ای بخرید که رنگ آن ثابت باشد

مطمئن شوید که پارچه کرپ یکنواخت است و هیچ گونه رنگ رفتگی و نقطه رنگی در پارچه وجود ندارد. ممکن است بخش های کمرنگ شده را در برخی قسمت ها بویژه خط تاها ببینید. در صورت وجود مورد غیرعادی از خرید آن خودداری کنید زیرا خرید پارچه ای که رنگ آن با شستشو از بین برود منطقی نیست.

برای تست رنگ رفتگی پارچه در زمان خرید پارچه می توانید از یک تست ساده استفاده کنید.از یک دستمال سفید پنبه ای استفاده کنید و آن را روی پارچه بکشید، اگر کیفیت پارچه کرپ باشد رنگ به دستمال سرایت نخواهد کرد.

کاربرد و موقعیت در خرید پارچه مهم است

سپس باید در مورد مناسب بودن پارچه برای لباسی که قصد خرید آن را دارید بدانید. نمی توان با پشم بیکینی تهیه کرد. برای ورزش نیاز به پارچه هایی دارید که در هنگام تعریق راحت باشید.

موقعیت و منطقه جغرافیایی که قرار است لباس در آنجا استفاده شود بسیار کلیدی می باشد. الیاف طبیعی برای آب و هوای گرم مناسب هستند. در هوای گرم می توان از ابریشم استفاده کرد. برای مثال در فضای مرطوب که هوا گرم است ترجیح داده می شود که لباس نخی نازک و سبک پوشیده شود و همزمان برای محافظت در برابر اشعه آفتاب لباس هایی که دارای بافت متراکم هستند توصیه می شود. حتی بهتر است لباس های زیر نیز از جنس پنبه باشند. کاربرد و موقعیت یکی از عوامل مهم برای تصمیم گیری صحیح هنگام خرید اینترنتی پارچه است.

آبرفتگی را برای مقدار خرید پارچه در نظر بگیرید

یک نکته دیگر در انتخاب پارچه وضعیت آب رفتن آن می باشد. اغلب پارچه ها آبرفتگی دارند اما پارچه های مختلف به روش های مختلف آب می روند. بهترین راهکار خرید 10 درصد پارچه بیشتر است. توصیه می شود از پارچه هایی که قبلاً از مرحله آبرفتگی عبور کرده اند استفاده کنید که دارا لیبل Sanforized و Mercerised می باشند.با این کار می توانید از اندازه پارچه خود هنگام خرید پارچه اطمینان داشته باشید.

رنگ فاکتوری مهم برای خرید اینترنتی پارچه

رنگ یکی از نکته هایی است که لازم است در نظر گرفته شود. مطمئن شوید که پوست شما با آن هماهنگ است. تناژهای مختلف یک رنگ ممکن است ظاهر متفاوتی داشته باشند.

باید روز را برای خرید پارچه انتخاب کنید. حتی در برخی از فروشگاهها تشخیص رنگ در روز نیز دشوار است. نورهای مصنوعی اغلب رنگ واقعی را پنهان می کنند. اگر به دنبال ترکیب لباس ها هستید این نکته از اهمیت ویژه تری برخوردار است. نکته دیگر مچاله کردن پارچه در دست است. حال رنگ ممکن است متفاوت باشد. توجه داشته باشید که شهرپارچه به همین دلیل امکان ارسال نمونه پارچه را برای مشتریان خود فراهم کرده است و شما میتوانید رنگ پارچه را از نزدیک آزمایش کنید تا با خرید آسوده اقدام به خرید اینترنتی پارچه نمایید.

ابعاد پارچه فاکتوری مهم در خرید اینترنتی پارچه

وقتی یک پارچه بسیار گران را می خرید و قصد برش دارید بهتر است از یک پارچه دیگر استفاده کنید مخصوصاً اگر برای اولین بار آن نوع پارچه را برش می زنید.

اغلب پارچه ها دارای عرض 44 اینچی می باشند. وقتی اقدام به خرید می کنید تخمین بزنید چه مقدار نیاز دارید و سپس اقدام به خرید پارچه نمایید.

یک چهارم یارد یعنی 18 در 22 یکی از ابعاد آماده در فروشگاهها است. این معیار برای تهیه بسیاری از پروژه به کار برده می شود. اغلب دارای قیمت پایین می باشد. می توانید از مغازه دار در مورد این پارچه ها بپرسید و از این طریق یک تخفیف خوب هم دریافت کنید.

خرید پارچه با یارد یا متر انجام می شود. یک یارد حدود 0.91 متر است. یک چهارم یارد، 22 سانتیمتر طول است. همیشه بهتر است پارچه های با عرض بیشتر تهیه کرد.

خرید پارچه برای تهیه لباس خاص:

انتخاب بهترین گزینه برای خرید پارچه شلوار خیلی سخت نیست زیرا در آن راحت نخواهید بود. لینن، جین و فلانل نمونه هایی از پارچه های مناسب هستند، در آب و هوای سردتر می توانید از پارچه هایی که 100 درصد پشم هستند استفاده کنید، همچنین پارچه هایی که ترکیبی از پشم هستند مثل توئید پشم و پارچه کرپ پشم نیز گزینه های مناسب دیگری هستند؛ اساساً بسته به نوع شلواری که در مورد آن صحبت می کنید نوع پارچه نیز متفاوت خواهد بود. برای شلوارهای پاکتی، می توانید پشم یا ترکیبی (با ریون) از ن آن

آن را انتخاب کنید، مثلاً پارچه کبریتی یکی دیگر از پارچه هایی است که مناسب دوخت شلوار می باشد.

بهترین پارچه برای خرید پارچه لباس بچگانه-پارچه کرپ های تهیه شده از پنبه برای تهیه لباس بچگانه مناسب هستند. می توانید پارچه ساتن پنبه ای یا توئیل پنبه ای استفاده کنید. پارچه های بافت نیز برای تهیه این لباس ها توصیه می شوند (پارچه کرپی سبک است. پارچه های لان نخی که دارای طرح های پرینت شده زیبایی هستند یک انتخاب مناسب دیگر محسوب می شود. جرسی ابریشمی بهترین پارچه برای تهیه دامن است. می توانید ابریشم دارای پرینت و پارچه کرپ همگی از بهترین پارچه ها برای تهیه پیرآهن هستند. اما انتخاب این نوع از پارچه بستگی به نوع پیرآهن دارد. برای اندام متعادل می توان از انواع پارچه های دارای وزن متوسط که دارای اندکی اسپنداکس یا الاستین می باشند استفاده کنید. برای تهیه لباس های لَخت می توانید از انواع پارچه های سبک استفاده کنید. برای مثال جرسی دارای چنین ویژگی است. همچنین پارچه کرپ سبک مثل کمبریک، چیتف توئیل، فی، راه راه نخی، پوپلین، پارچه کرپی سبک، باتیست، لینن، آیلت. همچنین ساتن برای تهیه تاپ های ظریف توصیه می شود.تهیه شال و روسری نیاز به دقت در انتخاب پارچه دارد.

پرینت و طرح در پارچه:

وقتی اقدام به خرید پارچه های طرحدار می کنید اغلب دارای طرح هایی با عرض بین 45 یا 54 هستند. تکرار طرح در این نوع از پارچه ها وجود دارد، بنابراین در هنگام برش و خرید باید به آنها نیز توجه شود.

تم در پارچه توزیع خواهد شد. اما در برخی موارد ناهماهنگی هایی به چشم می خورند-اگر پرینت در پارچه بدرستی قرار نگرفته باشد، امکان تنظیم آن بدون دست بردن در پارچه وجود نخواهد داشت.

ساختار پارچه:

یک نکته مهم دیگر در هنگام خرید اینترنتی پارچه، کیفیت پارچه است. جنس پارچه باید خوب باشد بدون اینکه پارگی یا تغییر رنگی در پرینت، رنگرزی یا الیاف به چشم بخورد.

بررسی کیفیت پارچه شامل بافت پارچه، تراکم نخ، وزن پارچه و غیره است.

نوع بافت پارچه نیز می تواند از اهمیت ویژه ای برخودار باشد-مثلاً بافت وافل برای تهیه حوله آشپزخانه بخاطر آبگیری بالای آن توصیه می شود.

خواب پارچه:

این نکته از اهمیت ویژه ای برخودار است، یعنی اگر پارچه ای را دیدید که دارای خواب درستی نبود آن را کنار بگذارید. لباسی که از آن تهیه می کنید هرگز بدرستی نخواهد ایستاد.

وزن پارچه:

وزن پارچه بستگی به فاکتورهای بسیاری دارد مثلاً بافت، نوع الیاف و غیره که اغلب با نام GSM بیان می شود. GSM می تواند از 60 تا 700 تا تغییر کند؛ 700 در پارچه کرپ دارای GSM 400 است، البته بستگی به نوع بافت دارد.

می توانید جدول زیر را بررسی کنید که در آن پارچه ها بر اساس وزن دسته بندی شده اند. اما نکته ای که باید در ذهن داشته باشید این است که با افزایش وزن پارچه لزوماً کیفیت پارچه بالا نمی رود. وزن پارچه فقط نشان دهنده کاربردهای ویژه آن است. نمی توانید از یک پارچه کرپ سنگین برای تهیه شال سبک استفاده کنید. اما دانستن وزن پارچه وقتی در حال مقایسه انواع مختلف یک نوع پارچه برای خرید پارچه هستید از اهمیت ویژه تری برخوردار است، اما حتی در این مورد نیز باید به کاربردهای آن توجه کنید.

نوع پارچه

نام پارچه

 

پارچه های سبک

لان نخی, پارچه کرپ, پارچه کرپ

توری,بوبینت, پارچه های شبکه ای
کرباس آهاردار, پارچه آیلت, لِیس,Cape net, تارلاتان

 

پارچه های وزن متوسط

پوپلین, تنزیب, دمسک, چیت, ساتن. فلانل, گاباردین,
کشمیر, پارچه های پنیری, ابریشم خام, پارچه کرپ, پارچه کرپ چینی

 

پارچه های پرز دار

خز, خز مصنوعی, مخمل, Chenille پارچه ,Astrakhan پارچه , پولیش, مخمل ضخیم, مخمل نما, پارچه حوله ای, بوکله
پرز متوسط - فلانل, جیر, جیر آلترا, میکروفاور, فلانلت, نمد, دنیم برس خورده

 

پارچه های سنگین

 پارچه بوم نقاشی, دنیم, فلیس, تارتان, توئید, پارچه حوله ای, پارچه کرپ
Chenille پارچه

 

پارچه های درخشان

ساتن, ابریشم, پنبه پولیش شده, مومدار

 

پارچه های کبریتی

دنیم, گاباردین, کبریتی, قیطان, بنگالین, مویر,پارچه کرپ اریب , دریل, پارچه کرپ, پوپلین, فی ، تافته , پیکه, مخمل کبریتی, چینو, Cavalry توئیل

 

یک فاکتور بسیار مهم در توصیف پارچه های مناسب مراحل نهایی انجام شده روی پارچه است-این فرآیندها اشاره به فرآیندهایی دارد که منجر به افزایش زیبایی یا ایجاد کیفیت خاص در پارچه می شود.

به طور کلی می توان گفت مهم ترین جنبه ای که باید در پارچه جستجو کرد به شرح زیر است:

جنبه های مورد بررسی

توصیف

نوع پارچه

نخ به کار برده شده در بافت

تراکم

تعداد نخ در هر اینچ مربع
با افزایش تراکم کیفیت نیز افزایش می یابد

بالانس تار و پود

در بافت پارچه بین تار و پود بالانسی وجود دارد
این مسئله بسیار مهم است. در پارچه های باکیفیت ( چه از نظر تعداد یا سایز) این بالانس همواره برقرار است.

مراحل تکمیلی

فرآیندهایی که روی پارچه انجام می شوند که منجر به بهبود کیفیت و بروز ویژگی های مطلوب می شود

بافت

الیافی که در بافت پارچه استفاده می شوند ممکن است تک رشته ای یا ترکیبی از دو ریسمان باشند. وقتی دو ریسمان با هم  تابیده می شوند منجر به پارچه کرپ قویتر و بادوامتر می شوند که نسبت به گلوله شدن مقاوم است. بنابراین، نخ دولا نسبت به یک لا برتری دارد.

بهترین پارچه برای تهیه پیرآهن-جزئیات بیشتر

پنبه:

پارچه پنبه

 

حدود 100 نوع پارچه تهیه شده از پنبه مختلف وجود دارد. این الیاف طبیعی بسیار راحت هستند و یکی از بهترین پارچه ها برای تهیه لباس محسوب می شود. این پارچه تنفس پذیر است و برای هوای بسیار گرم توصیه می شود. به همین دلیل این پارچه در تهیه لباس های تابستانی بسیار رایج است. این پارچه همچنین بادوام بوده و نگهداری از آن ساده است و همواره یک انتخاب مناسب برید خرید پارچه است.

بهترین نکته ای که در مورد خیاطی با پارچه نخی وجود دارد راحتی کار با این پارچه است. یکی دیگر از مزیت های این پارچه قیمت پایین آن است.

در خرید این پارچه باید دقت کنید که بهترین نوع آن را انتخاب کنید که از طریق دست کشیدن روی آن مشخص می شود. اگر سطح نرم بود باید اطمینان داشته باشید که بهترین پارچه را خریدید. پارچه های نخی بی کیفیت نرم نیستند. در برخی موارد پارچه نخی ممکن است دارای سطح سفتی باشد. وقتی آن را مالش می دهید ممکن است یک نوع آهار به صورت پودر وارد هوا شود. بهتر است از خرید این نوع پارچه ها اجتناب کنید.

برخی از پارچه های نخی دارای بافت گشادی هستند، بنابراین فقط با دیدن پارچه می توانید به کیفیت آن پی ببرید.به همین منظور هم شهرپارچه امکان مشاهده پارچه و تست نمونه پارچه برا برای شما در خرید اینترنتی پارچه فراهم آورده است.

 یکی دیگر از مشکلاتی که این پارچه دارد این است که پس از شستشو آب می رود. بنابراین لازم است پیش از دوخت شسته شود در غیر اینصورت لباس شما شکل خود را از دست خواهد داد.

 • بافت Rib 3*3
 • بافت دوبل
 • بافت دوبل ترکیبی با ریون
 • بافت Eyelash
 • جرسی
 • جرسی Matte
 • بافت پارچه کرپ است؛

   

  ریون:

  ریون یک پارچه ایده آل برای تهیه لباس است زیرا بسیار سبک بوده و بسیار لَخت است؛ به همین دلیل بسیاری از لباس هایی که در فروشگاهها می بینید از این پارچه تهیه شده اند.

  دوخت این پارچه راحت نیست اما زیبایی بی نظیر این پارچه باعث می شود سختی دوخت از بین برود. این پارچه برای تهیه پیرآهن، بلوز، کت، دامن، لباس های آویزان، شلوار، شلوارک و پیژامه استفاده می شود پس شما با خرید پارچه ریون می توانید لباس های متفاوتی را با آن بدوزید

  شالیس ریون یکی از محبوب ترین انتخاب ها در هنگام خرید ریون است- این پارچه نرم و آویزان است. می توانید لباس های زیبایی را با این پارچه تهیه کنید. بدنبال ریون مودال باشید زیرا بسیار نرم بوده و قدرت بالایی دارد، علاوه بر آن کیفیت بالایی دارد و هرگز چروک نمی شود. پارچه ریون معمولی بسیار سریع چروک می شود. Viscose Javanaise یکی دیگر از پارچه های ریون برای تهیه لباس است. اما نگهداری از ریون سخت است و در عین حال دوام پایینی دارد. این پارچه همچنین، آب می رود.

  لِیس:

  لِیس دارای ظاهری کاملاً زنانه است که آن را برای تهیه لباس های زنانه مناسب می کند. اغلب این پارچه نیاز به لایه دارد زیرا نازک است اما با انتخاب لایه مناسب ظاهر زیبایی خواهد یافت.

  مخمل، چیفون و چرم دیگر پارچه های زیبا هستند که می توان از آن برای تهیه لباس استفاده کرد. همچنین پارچه های خاصی مثل beaded، پارچه پولک دار، پارچه های فلزمانند و پارچه هایی که از کائوچو تهیه شده اند نیز وجود دارند.

  پوپلین یکی از انتخاب های عالی برای خرید پارچه است اما باید از انواع باکیفیت آن استفاده کنید زیرا تا در برابر گلوله شدن مقاوم باشند، به همین دلیل این پارچه در لیست نیست. اما بسیاری از بلوزهای آماده ازپوپلین با کیفیت بالا تهیه شده اند. این پارچه معمولاً برای تهیه لایه خریداری می شود.

  نمی توان پارچه ها را با عنوان مناسب یا نامناسب برای تهیه لباس برچسب گذاری کرد. هر پارچه دارای مزیت های خاص خود است. دانستن برخی از ویژگی های و مزیت های پارچه ها به شما در داشتن مراحل دوخت ساده تر کمک می کند.

  آکریلیک، اسپندکس و Ramie همگی پارچه های محبوب برای تهیه لباس هستند. ریمی شبیه به لینن است.  می توان آن را به صورت ترکیبی با سایر مواد مثل پلی استر، پنبه، لینن و آکرییلک یافت. آکریلیک و استات پارچه های رایجی است که در لباس های آماده به کار می روند. آکریلیک مستعد گلوله شدن است که پس از چندبار شستشو متوجه خواهید شد. استات پارچه ای است که فقط در خشکشویی ها شسته می شود، اگرچه ارزان است.

  انتخاب نوع پارچه تغییرات زیادی در کیفیت محصول نهایی خواهد داشت، بنابراین باید در انتخاب آن بسیار دقیق باشید.


  mari kiani    (1399/02/13)

گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی در تهران و شهرستان ها می باشد.


  داود شیخ    (1399/04/23)

 بسیاری از متقاضیان مدرک آکادمیک آیلتس در جست وجوی بهترین و با کیفیت ترین دوره فشرده آیلتس از آموزشگاهی به آموزشگاه دیگر رفته و معمولاً به دنبال پاسخ این پرسش هستند که آیا می توان در مدت کوتاهی از سطح مبتدی یا مقدماتی به سطح پیشرفته یا نمره ۷ آیلتس یا ۶.۵ رسید یا خیر؟ در این مطلب به این پرسش متداول پاسخی جامع می‌دهیم تا زبان آموزان عزیز با آگاهی کامل از جنبه‌های مختلف، وارد دوره های آمادگی آزمون آیلتس در قالب دوره های کوتاه مدت شش ماهه شده و در نهایت به موفقیت برسند.

هدف اصلی دوره های IELTS آشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوریکه هر متقاضی با هر دانش و توانش زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند. مخاطبین دوره های IELTS عمدتا” متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان ، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته های مختلف که قصد دارند در دوره های تخصصی بین المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می باشند.

  مهدی راد    (1399/07/22)

استریلایزر وسیله ای مناسب جهت جایگزین چراغ های الکلی و شعله های گازی زیر هود آزمایشگاهی می باشد که توسط یک ظرف استوانه ای شکل که دمای تا 250 درجه سانتیگراد بالا رفته و موجب گرم شدن گلسپید داخل استوانه می شود و کاربر می تواند به راحتی قیچی و پنس خود را در زیر هود ضدعفونی کند و هیچگونه خطر آتش سوزی ندارد و یک وسیله ی امن برای کابرر می باشد.

این دستگاه در کلیه آزمایشگاه هایی که از هود کشت بافت و میکروبی استفاده می کنند کاربرد دارد.

همانطور که می دانید شعله الکلی و گازی در زیر هود باعث گرم شدن محیط زیر هود گردیده و این امر باعث از بین رفتن فیلتر هپا شده ولی استریلایزر گرمای الکتریکی داشته و کاملا این مشکل را برطرف نموده است. دمای استریلایزر توسط یک کنترل PID کنترل شده و دقت دمایی در حد 1 تا 2 درجه در داخل استوانه را دارد.

شرکت نور صنعت فردوس آزما تولید کننذه انواع دستگاه های استریل آماده همکاری با کلیه مراکز مربوطه می باشد.


  mari kiani    (1399/08/25)

مراحل تولید لیوان کاغذی


اصلی ترین ماده مورد نیاز تولیدکنندگان لیوان کاغذی، چوب است. چوب که یک منبع تجدیدپذیر است می تواند از همه ی جنگل هایی که مطابق استاندارد هستند، تهیه شود. امروزه ایده ها و افکار مختلفی درباره ی نحوه ی ساخت لیوان های کاغذی و تاثیر آن ها بر محیط وجود دارد. در این پست به ارائه اطلاعاتی درباره ی چگونگی تولید کاغذ لیوان کاغذی و تجدید پذیری آن می پردازیم.

بیشتر مواد غذایی، نوشیدنی ها، میان وعده ها در بسته بندی کاغذی سرو می شوند و واضح است که کاغذ در زندگی روزمره ما نقشی اساسی دارد. لیوان های کاغذی از چوب درختان که با طبیعت سازگار هستند تولید می شود، در ادامه به ارائه توضیحاتی از نحوه ی تبدیل چوب به کاغذ می پردازیم.

ساخت تفاله

پس از قطع درختان، آن ها را به کنده تبدیل می کنند  و بعد از طریق یک فرآیند مکانیکی، کنده ها به تفاله تبدیل می شوند. تفاله به دستگاه تسویه خورانده می شود و در آنجا در یک محلول شیمیایی در دمای بالا (در مخلوطی از هیدروکسید سدیم و سولفید سدیم) پخته می شود.

كتك زدن

در این قسمت از فرآیند تبدیل چوب به کاغذ، خمیر باقیمانده تحت فشار و کوبیدن قرار می گیرد. در طول این مرحله، مواد مکمل مختلفی مانند گچ، خاک رس یا مواد شیمیایی مانند اکسید تیتانیوم به تفاله اضافه می شوند. این مواد افزودنی تاثیر زیادی روی تیرگی و سایر کیفیت محصول نهایی می گذارند.

خمیر کاغذ

خمیر کاغذ بر روی صفحه مشبک قرار داده می شود و با کمک یک نوع غلتک فشرده می شود. پس از خشک شدن خمیر کاغذی و فشرده شدن آن، از روی یک سری استوانه های بخارپز عبور داده می شود تا اینگونه رطوبت باقی مانده در خمیر از بین برود.  پس از خشک شدن کامل، کاغذ بر روی حلقه های بزرگ پیچیده می شود.

کاغذهای مورد استفاده برای چاپ لیوان کاغذی

هنگام چاپ لیوان کاغذی، کاغذهایی که برای ساخت آنها استفاده می شود، می تواند انواع مختلفی از گواهینامه ها را داشته باشد. این گواهینامه ها می توانند بر میزان هزینه، تأثیرات زیست محیطی کاغذ و … تاثیر بگذارد

 

blogs.umass.edu/sgladingdilo/2020/10/21/%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d9%84-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%84%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0%db%8c/


  درین صنعت ابنیه ابنیه    (1400/07/12)

اگر از طول عمر پایین کفشور‌های آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی ناراحت هستید!

اگر از زنگ‌زدگی کفشور پارکینگ منزلتان خجالت می‌کشید!

اگر از سر‌وصدا ناودان‌تان هنگام بارش باران کلافه شدید، می‌توانید طی یک اقدام مناسب مشکل‌تان را حل کنید و راهکار پیشنهادی ما برای حل مشکل شما استفاده از گاتر (Gutter) است، در این مطلب به سوالات شما راجع به گاتر‌ و انواع آن و مزایا و معایب آن پاسخ داده‌ایم و امید داریم که با خواندن این مطلب پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید، تا انتها مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با ‌گاتر (Gutter)و انواع آن

گاتر موضوع است که راه حل این مشکل است و می‌توان از وقوع اتفاقات بیان شده با نصب یک گاتر مناسب در سقف خانه جلوگیری کرد البته لازم به ذکر است که گاتر فقط مختص به سقف خانه نیست و انواع مختلفی دارد که در ادامه مطلب قصد داریم توضیحاتی کوتاه راجع به ماهیت آن و سپس انواع آن برای شما همراهان گرامی بیان کنیم.

گاتر در لغت به معنای ناودان، آبرو، راه آب معنی شده است.

گاتر

گاتر چیست ؟

کاربرد اصلی و ماهیت گاتر یا همان (ناودان ، آبرو) برای جلوگیری از تجمع آب است و این وسیله کاربردی انواع مختلفی دارد که با توجه به موارد استفاده آن در مکان‌های مختلف، خصوصیات و ویژگی‌های آن (جنس، اندازه،شکل و…) تغییر می‌کند.

https://www.showerdrain.ir/gutter/


  درین صنعت ابنیه ابنیه    (1400/07/12)

کفشور خطی یا شاوردین، محصولی مدرن است که به تازگی مورد توجه مهندسین ساختمان قرار گرفته است. پیش از این کفشور ها به صورت مربعی و دایره ای تولید می شدند، اما کف‌شور خطی شکل جدیدی از کف شور است و به دلیل زیبایی و کاربردی بودن از محبوبیت بالایی برخوردار است. این محصول را می توان در سرویس های بهداشتی، حمام، تراس، پارکینگ، پشت بام و حتی آشپزخانه استفاده کرد.

شرکت درین صنعت ابنیه با پانزده سال تجربه ارزشمند در زمینه تولید و طراحی انواع کفشور خطی ، کفشور استیل، گاتر، کف شور و گریل استخری، امکان پذیرش انواع سفارشات کفشور را دارد. این گروه همچنین می تواند انواع کفشور خطی استیل مدل سرامیک خور و مدل گریتینگ خور را در سایزهای مختلف تولید کند.

کفشور خطی یا شاوردین، محصولی مدرن است که به تازگی مورد توجه مهندسین ساختمان قرار گرفته است. پیش از این کفشور ها به صورت مربعی و دایره ای تولید می شدند، اما کف‌شور خطی شکل جدیدی از کف شور است و به دلیل زیبایی و کاربردی بودن از محبوبیت بالایی برخوردار است. این محصول را می توان در سرویس های بهداشتی، حمام، تراس، پارکینگ، پشت بام و حتی آشپزخانه استفاده کرد.

شرکت درین صنعت ابنیه با پانزده سال تجربه ارزشمند در زمینه تولید و طراحی انواع کفشور خطی ، کفشور استیل، گاتر، کف شور و گریل استخری، امکان پذیرش انواع سفارشات کفشور را دارد. این گروه همچنین می تواند انواع کفشور خطی استیل مدل سرامیک خور و مدل گریتینگ خور را در سایزهای مختلف تولید کند.

 

کفشور استیل یکی از مقاوم ترین انواع کف شورها است و با استفاده از آن کسی دیگر نگران فرسایش ناشی از شوینده های اسیدی نیست. این کف شوی همچنین زیبایی ظاهری برتری نسبت به انواع دیگر کفشورها دارد و دلپذیری خاصی به محیط می بخشد. از دیگر مزایای کفشور استیل می توان به رسوب نگرفتن و عمر طولانی آن نیز اشاره نمود.


اظهار نظـــــــر
 
جهت نوشتن مبحث جدید باید وارد سیستم شوید. / عضو جدید
ایـمـــیـل :  
رمز عبـور :  

?????? ??????? ????? ????? :
??? ???? ?? ??? 1386 ?? ??? ????? ?? ??????? ??? ??????? ?????? ????? ??? ?? ???.?? ???? ??? ??? ?? ???? ??????? ?????? ?? ????? ???? ??????? ?? ????? ????? ?? ??????????? ??? ?????? ?????? ??? ???? ???? ?? ??? ?????? ?? ???????
???? | ???? | ??? ??? | ?????? ?? | ???? ?? ?? | ?????? ???? | ??????
© ???? ???? ??? ?? ???? ????? ?? ???? ??????? ????? ?? ????.
Developed by Tryon Software Group