معماران معاصر ایران, اتووود - بزرگترین سایت معماری
ثبت نام عضو جدید ایمیل آدرس: رمز عبور : رمز عبور را فراموش کردم

به جامعترین سامانه ارتباطی و اطلاع رسانی معماران معاصر ایران خوش آمدید خانه |  ثبت نام |  تماس با ما |  درباره ما |  قوانین سایت |  راهنما
شما می توانید
پروژه خود را ثبت کنید
مقاله خود را ثبت کنید
کلاس خود را ثبت کنید
در مباحث فروم اتووود شرکت کنید

پیـــــام هــای رسیــــده
تيم اتووود 1390/09/02
به وب سايت معماران معاصر ايران خوش آمديد
ادامه
ارسـال پیــام به  محبوبه زارع
 
جهت ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. / عضو جدید
ایـمـــیـل :  
رمز عبـور :  
 
پیام های رسیده برای پروژه ها
ادامه


پیــام های ارســـال شـــده
ادامه   
پیام های ارسال شده پروژه ها
پیام پیرو 1391/03/16  
پروژه باش - گاه   :    
با سلام ...
از نظر من آقای پیرو توانسته در پروژه ی باش گاه سوال هایی که در پس ذهنش با آنها درگیر بوده را به خوبی پاسخ دهد و در نهایت در کارش پیاده کند . پروژه ی باش گاه یک کالبد مدرن در بستر یک جامعه ی سنتیست . باش گاه به معنی جایی برای بودن است . در این اثر به " وجود داشتن " اهمیت داده شده ، بودن و وجود داشتن مطرح شده و در تمام قسمت های مجموعه " بودن " به روی کار تاثیر گذاشته . برای هر وجودی فضا و مکانی مجزا طراحی شده . کاربری های متفاوت با هندسه و مقیاس انسانی متفاوت مورد توجه بوده و در این مجموعه هر چیزی که مورد نیاز یک موجودیت می باشد وجود دارد . این کار باعث ارزشگذاری به موجودیت است و وجود هر کس بیشتر احساس می شود . این احساس بودن در ارتباط با اجتماع قوی تر می شود . این اثر ، هم به صورت فردی و هم به صورت اجتماع برای موجودیت به خوبی طراحی شده .
رضا دانشمیر 1391/02/10  
پروژه گالری آو   :    
با سلام ...
این بنا حس خوبی را در من ایجاد کرد . به خاطر اینکه نیمی از بنا در دل زمین جا داده شده فضای خیلی دنجی را به وجود آورده.در طراحی این بنا مسائل مربوط به صرفه جویی انرژی رعایت شده (قسمتی به صورت دو پوسته و مصالح عایق استفاده شده).نور نیمی از بنا که در دل زمین واقع شده به واسطه ی نیم دیگر که به روی زمین است تامین می شود.
با توجه به تیرهایی که دراین بنا استفاده شده است مقاوم به نظر می رسد . پله دراین اثر طوری طراحی شده که فضای خاصی را که تنها متعلق به خودش باشد اشغال نکرده . از مصالح خاصی استفاده نشده ، مصالح بر گرفته از دل طبیعت است و می توان گفت اثر به نوعی ارگانیک می باشد..

ادامه
   محبوبه   زارع    دانشجو     mahbube   zare   -    Student
تحصیــــــلات : کارشناسی ارشد   معماري   1393   َArchitecture   MA/MS   1393 Major :
دانشگــــــاه : آزاد اسلامی واحد مرودشت   azad university of marvdasht University :
دربـــــــــاره  :


درباره معماران معاصر ایران :
این گروه در سال 1386 با هدف ایجاد پل ارتباطی بین معماران ایرانی معاصر گرد هم آمد.با شروع کار این وب سایت معماران متقاضی در محیطی ساده وکارآمد به تبادل پروژه ها ومقــــالات خود خواهند پرداخت ودر فضای فروم به بحث وگفتگو می پردازند
خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group