معماران معاصر ایران, اتووود - بزرگترین سایت معماری
ثبت نام عضو جدید ایمیل آدرس: رمز عبور : رمز عبور را فراموش کردم

به جامعترین سامانه ارتباطی و اطلاع رسانی معماران معاصر ایران خوش آمدید خانه |  ثبت نام |  تماس با ما |  درباره ما |  قوانین سایت |  راهنما
شما می توانید
پروژه خود را ثبت کنید
مقاله خود را ثبت کنید
کلاس خود را ثبت کنید
در مباحث فروم اتووود شرکت کنید

پیـــــام هــای رسیــــده
شرکت گزارش معمار 1394/09/17
با سلام و احترام معمار عزیز از شما دعوت به عمل می آید از اپلیکیشن اندرویدی "تقویم معماری" منتشر شده در کافه بازار دیدن فرمایید. کافیست در کافه بازار "تقویم معماری" را جستجو کنید و یا از آدرس زیر به این تقویم دسترسی یابید: https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal/?l=fa این تقویم تمامی رویدادهای حوزه معماری را شامل (مسابقات، اطلاعیه های نظام مهندسی، نمایشگاهها، همایشها، تولد بزرگان معماری و ...) در قالب اپلیکیشن تقویم و با طراحی روز متریال دیزاین در اختیار علاقمندان قرار میدهد. با تشکر محمد مهدی شالیان
تيم اتووود 1388/12/07
معمار گرامی
با توجه به برگزاری همایش تحلیل آثار معماری در اسفند ماه هرگونه انتقاد یا نظرات سازنده در زمینه نحوه برگزاری و انتخاب آثار را میتوانید در فورم نقد در لینک زیر بیان فرمایید.
http://www.etoood.com/Security/Forum/PostList.aspx?trfkey=81&frmfkey=19
تيم اتووود 1388/12/02
به وب سايت معماران معاصر ايران خوش آمديد
ادامه
ارسـال پیــام به  سمیرا ارجمندی
 
جهت ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. / عضو جدید
ایـمـــیـل :  
رمز عبـور :  
 
پیام های رسیده برای پروژه ها
تيم اتووود 1388/12/07  
پروژه مركزتحقيقات مسكن   :    
معمار گرامی
با توجه به برگزاری همایش تحلیل آثار معماری در اسفند ماه هرگونه انتقاد یا نظرات سازنده در زمینه نحوه برگزاری و انتخاب آثار را میتوانید در فورم نقد در لینک زیر بیان فرمایید.
http://www.etoood.com/Security/Forum/PostList.aspx?trfkey=81&frmfkey=19
ادامه


پیــام های ارســـال شـــده
آرش بصیرت "سردبیر اتووود" 1388/12/02
حرکت خیلی خوبی رو شروع کردید .موفق باشید ...
علیرضا امتیاز "مدیر اتووود" 1388/12/02
حرکت خیلی خوبی رو شروع کردید .موفق باشید ...
عبدالوهاب زنگنه 1388/12/02
حرکت خیلی خوبی رو شروع کردید .موفق باشید ...
ادامه   
پیام های ارسال شده پروژه ها
پگاه شهرکی 1388/12/25  
پروژه طراحی دوقصربرای بتمن و ژوکر در تقابل با هم   :    
این شد!!..... ;-]
پگاه شهرکی 1388/12/23  
پروژه طراحی دوقصربرای بتمن و ژوکر در تقابل با هم   :    
سلام .به نام خدای دوست داشتنیم که یگانه معمار هستی هست
از طرف سمیرا ارجمندی

من و دوستانم یعنی زهرا دانشور پگاه شهرکی و سارا ادریسی 4 ترم پیش شانس اینو داشتیم که طی پروژه ای که استادم آقای نطنج ترتیب داده بودن همکاری داشته باشیم و طراحی قصر بتمن و جوکر رو به پایان برسونیم.
اول از همه باید از استادم جناب اقای نطنج به خاطر زحمتی که اون ترم به یاد موندنی واسه ما کشیدن کمال تشکر رو داشته باشم.و دوم از آقای آرش بصیرت که منت گذاشتن و نظرشونو در باره ی این پروژه گفتن که فوق العاده بود و من به نوبه خودم استفاده کردم.سوم اینکه به علت یه سری محدودیتها باید بگم که این طراحی آن چنان که شایسته بوده معرفی نشده و من حق میدم که بعضی از دوستان از این طراحی به قول خودشون چیزی متوجه نشده باشن. در ادامه باید بگم طراحی با یک پایه تئوری شروع شد و همچنین با بررسی صحنه به صحنه فیلمهای یتمن و همچنین تحلیل ان .و اینکه در ادامه طراحی و با راهنمایی های اقای نطنج ما به بررسی یک سری مکتبهای فکری رسیدیم که متاثر از پایه ی فکری ان مکتبها شروع به طراحی فرمال قصر ها کردیم.که امیدوارم بشود چکیده ای از این تحقیقات و پایه های تئوری را ضمیمه ی ارائه ی این پروژه کرد.بنا بر این با اینگونه طراحی به هیچوجه نمیشود همانند پروژه های دیگر برخورد کرد. چون روند طراحی و همچنین نحوه برخورد با طراحی این پروژه متفاوت بوده است.به هیچ وجه این طراحی به قول دوست محترممون بازی خط نبوده .کاش آقای احسان نبوی هم مثل دوستمون اقای سید مجتبی پارسویی تا از پروژه اطلاعات کافی کسب نمیکردن اظهار نظر نمیکردن. با وجود تمام کاستی ها و انتقاد هایی که بر این روش طراحی شده. آرزو داشتم یک بار دیگه اینطور طراحی میکردم.و امیدوارم این حق رو دوستان به من بدهند که چون در بطن این طراحی بودم آرزو کنم که کاش اونها هم حداقل یک بار تجربه ی اینگونه طراحی رو داشته باشن.در ضمن همانطور که گقتم نحوه ی برخورد با این پروژه کاملا با یک طراحی مثلا یک بیمارستان و یا موضوعات دیگر فرق میکند بنابر این آقای قدسیان :اصلا قضیه ی اجرایی بودن یا نبودن برای اینگونه پروژه ها اصلا مطرح نیست که بخواهیم در مورد اجرایی بودن یا نبودنش بحث بشود.در آخر باید بگم گروه قصد طراحی جایگاهی برای مقابله ی بتمن و جوکر را داشت و طراحی این جایگاه موضوع بهتری برای طراحی بعد از قصر بود اما به علت محدودیتهای زمانی امکان پذیر نبود.کاربری این قصر به هیچ وجه اقامتی نبوده واز یک دیدگاه تبلور نمودی از فهم وجودی دو شخصیت بتمن و جوکر به عنوان دو کاراکتر رو بروی هم بوده است.
از اظهار نظر اقای سعادتی و آقای پورنگ هم تشکر میکنم.
با آرزوی
به حقیقت نیوسته ی من مبنی بر درک عمیق معماری و راه درست چگونه طراحی کردن
برای تمام دانشجویان معماری.
ĩزاده صحرائيان 1388/12/04  
پروژه کفش فرشتگان(پروژه مشترک با علی رضا امتیاز)   :    
سلام.. شاید کار نویی باشه. که از این لحاظ دیدن کارای جدید تو بازار به قول دوستمون .تغییر ذایقه ی عمومی و ارتقا کیفیات بصری یکی از بهترین ویژگی های این پروژه است...اما هممون میدونیم واسه ویترین یه مغازه اولین چیز ی که نظر همه رو جلب میکنه نما یا هندسه کلی کار هست که فکر میکنم جزئیات این کار در دید اول پشت ویترین کمه و باید در نمای کلی بیشتر پرداخت میشد اما نه آن اندازه که تاثیر بصری کفش ها رو تحت تاثیر قرار بده.. یک حرکت کلی و با 2 انحنا...ممکنه کم باشه...2 اینکه چرا انقد خطوط داخلی کم انحنا و باز بگم با حرکات و جزئیات کم هست؟البته سختی اجرا هم بی تاثیر نبوده....میدونم.3.میتونستید جای کفشا رو با پرداخت و جزئیات بیشتر کار کنید...به هر حال دستتون درد نکنه.
ادامه
   سمیرا   ارجمندی    دانشجو     samira   arjmandi   -    Student
تحصیــــــلات : کارشناسی ارشد   معماري   1391   َArchitecture   MA/MS   1391 Major :
دانشگــــــاه : تربیت مدرس تهران   Tarbiat modares University :
دربـــــــــاره  :
پروژه هـــــای دانشـــــجویی   

مركزتحقيقات مسكن    مركزتحقيقات مسكن
درس : طراحي معماری 3  - سال طراحی : قبل از 1380
استاد : مهندس توكلي


  مـــقــــــــــــالــات   

موزه هنر های معاصر نیویـُرک؛ کاری از دفتر معماری سانا  موزه هنر های معاصر نیویـُرک؛ کاری از دفتر معماری سانا
(مفاهيم و نظريات معماري - تاريخ معماري )
 این نوشته شرح کوتاهی بر روایت جایزه پریتزر پرایز است که به گروه طراحی سانا برای طراحی موزه معاصر نیویورک تعلق گرفت.
درباره معماران معاصر ایران :
این گروه در سال 1386 با هدف ایجاد پل ارتباطی بین معماران ایرانی معاصر گرد هم آمد.با شروع کار این وب سایت معماران متقاضی در محیطی ساده وکارآمد به تبادل پروژه ها ومقــــالات خود خواهند پرداخت ودر فضای فروم به بحث وگفتگو می پردازند
خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group